Wskazujemy drogę - razem idziemy do celu Mapa serwisu Zaloguj
Szukaj w serwisie
Szukaj
Galeria

Szkolenia

Szkolenia, treningi, warsztaty

Nasze programy składają się z elastycznych modułów. Przedstawianą ofertę traktujemy jako punkt wyjścia do zbudowania programów dopasowanych do specyficznych potrzeb klienta.

Zobacz przykładowe programy


Poza szkoleniami dla grup pracowników oferujemy także coaching indywidualny i grupowy pozwalający ocenić przyswojone umiejętności, zdiagnozować problemy w ich stosowaniu i zbudować programu realnego przeniesienia nabytych kwalifikacji do środowiska pracy.

 • Podejście
  Do wszystkich projektów szkoleniowych podchodzimy, jak do przedsięwzięć doradczych. Koncentrujemy się na konkretnych potrzebach i problemach klienta. Szkolenia traktujemy jako instrument realnego wpływu na zarządzanie.
 • Badanie potrzeb szkoleniowych
  Każde szkolenie poprzedzone jest badaniem potrzeb szkoleniowych.
 • Budowanie programów wraz z klientem
  Nasze programy są elastyczne. Ostateczna wersja programów powstaje we współpracy z klientem. Wszystkie programy budujemy w oparciu i konsultacje z zainteresowanymi.
 • Ocena efektywności i raporty
  Razem z klientem określany mierniki efektywności realizowanych projektów. Po realizacji każdego projektu budujemy raport zawierający nie tylko ocenę wskaźników, ale też analizy i sugestie doradcze.
 • Aktywna forma prowadzenia
  Preferujemy warsztatową formę szkoleń, w trakcie których wraz z uczestnikami rozwiązujemy rzeczywiste problemy zawodowe. Nie nudzimy, formy aktywne – ćwiczenia, symulacje i studia przypadków stanowią 80% czasu szkolenia. Elementy wykładowe pojawiają się jako wprowadzenie lub podsumowanie modułów tematycznych w formie porządkowania doświadczeń uczestników szkolenia.