Wskazujemy drogę - razem idziemy do celu Mapa serwisu Zaloguj
Szukaj w serwisie
Szukaj
Galeria

O Firmie

O Firmie

Biuro Badań i Analiz Społecznych jest niezależną firmą szkoleniowo-doradczą dostarczającą usług w zakresie budowania wewnętrznego potencjału firmy i jej orientacji na potrzeby rynku. Nasze projekty obejmują obszary z zakresów zarządzania strategicznego, marketingu, obsługi klienta, komunikacji i zarządzania zespołami pracowników. To, co nas wyróżnia to dążenie do łączenia tych sfer w ramach jednego projektu. W tym celu budujemy zespoły konsultantów z różnych dziedzin pracujących razem.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku od 1992r. Rośliśmy i zmienialiśmy się wraz z rozwojem potrzeb naszych klientów. Początkowo główną domeną naszej działalności były jedynie badania marketingowe. Potrzeby naszych klientów spowodowały rozwinięcie działalności doradczej i szkoleniowej, które obecnie stanowią główny nurt naszej aktywności. Nasze doświadczenia rośnięcia wraz z rynkiem pozwalają nam lepiej rozumieć specyfikę problemów naszych klientów.

Dostarczamy korzyści.
Nie mamy ambicji rozwiązywać wszystkich problemów klienta. Naszą ambicją jest natomiast udzielenie takiego wsparcia, które dostarczy klientowi namacalnych korzyści i w sposób realny podniesie potencjał rynkowy jego firmy.