Wskazujemy drogę - razem idziemy do celu Mapa serwisu Zaloguj
Szukaj w serwisie
Szukaj
Galeria

Zapraszam

Zapraszam

Kiedy w 1992 roku rozpoczynałem moją przygodę z konsultingiem, rynek był prawie dziewiczy. Wszyscy uczyliśmy się, jak sobie radzić w nowej rzeczywistości gospodarczej, jak sprostać wyzwaniom, unowocześnić firmę, podnieść jej efektywność.

Zaczynaliśmy od badań marketingowych. Rozumienie ryku i potrzeb klientów było przecież kluczem do skuteczności w biznesie. Szybko jednak, zauważyliśmy, że naszym klientom nie wystarczają same informacje z rynku. Pojawił się problem, jak je wykorzystać. Jak dokonać transformacji wiedzy o rynku na praktyczne działania.
Stąd własnie naturalny rozwój naszej firmy w kierunku konsultingu i szkoleń. Nie było to trudne. Stanowiliśmy zespół młodych naukowców, pracowników uczelni i szkół biznesu.
I to właśnie, chyba wiek był naszym największym atutem. Normalna dla młodych ludzi chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom w sposób naturalny łączyła się z dążeniem do podnoszenia własnej kompetencji i umiejętności.

Doradzaliśmy i szkoliliśmy innych, ale jednocześnie transfer wiedzy dokonywał się też w drugim kierunku. To właśnie klientom, z którymi pracowaliśmy zawdzięczamy lwią część naszych kompetencji. Stawiając przed nami wyzwania i zapraszając do pomocy w rozwiązywaniu ich problemów, pomogli nam zejść z katedry i stać się praktykami doradztwa i szkoleń dla biznesu.
Nauczyliśmy się słuchać naszych klientów, rozmawiać z nimi, zadawać właściwe pytania i współpracować na drodze do znajdowania właściwych rozwiązań. Nauczyliśmy się pokory wobec rzeczywistości i twardości w dążeniu do celu. Wyrażamy im za to głęboką wdzięczność.

Zapraszając Państwa do współpracy ufamy, że znajdziecie w nas partnera, na którym będziecie mogli polegać. Ale przede wszystkim, dzięki któremu w sposób realny rozwiniecie potencjał drzemiący w waszych firmach i pracownikach