Wskazujemy drogę - razem idziemy do celu Mapa serwisu Zaloguj
Szukaj w serwisie
Szukaj
Galeria

Doradztwo

Wsparcie doradcze

Kształt i zakres oferowanych przez nas projektów doradczych dostosowujemy do potrzeb i możliwości klientów. Budujemy projekty skrojone na miarę biorąc pod uwagę i równoważąc ambicje i cel przedsięwzięcia z realnymi możliwościami firmy, jej specyfiką i ograniczeniami. Wiemy, ze nie ma najlepszych, ani idealnych projektów. Wiemy też jednak z naszego doświadczenia, że są projekty wykonalne i przynoszące firmom wymierne korzyści.

Wybrane zakresy projektów doradczych

Podejście

 • Pomagamy
  Pomagamy w przyjęciu właściwych rozwiązań, nie zastępujemy jednak nigdy kadry w podejmowaniu właściwych decyzji
 • Pracujemy razem
  W większość z prowadzonych przez nas projektów kładziemy nacisk na aktywny udział kadry zarządzającej firm w ich realizacji. Preferujemy podejście pomocnicze oparte na warsztatach, koordynacji grup roboczych uzupełnianych krótkimi szkoleniami, opracowujemy końcowe raporty i pomagamy w formułowaniu planów i strategii.
 • Podchodzimy twórczo
  Proponujemy nowe rozwiązania, łamiemy schematy, prowokujemy do przełamywania barier „oczywistości” i niemocy. Nasze doświadczenia z pracy z różnymi klientami łączymy z wiedzą o osiągnięciach w określonych sektorach i branżach. Nie boimy się nowych pomysłów i niekonwencjonalnych rozwiązań.
 • Jesteśmy realistyczni
  Dążymy do tego, aby nasze projekty były „skrojone na miarę” – staramy się równoważyć potrzeby i aspiracje z możliwościami i ograniczeniami.