Wskazujemy drogę - razem idziemy do celu Mapa serwisu Zaloguj
Szukaj w serwisie
Szukaj
Galeria

Nasza oferta

Nasza oferta

Nie jesteśmy po to, by „uwolnić” naszych klientów od problemów, lecz by rozwiązywać je wraz z nimi

Nie wymyślamy i nie sprzedajemy gotowych rozwiązań. Nie narzucamy koncepcji. Zawsze pracujemy wspólnie z naszymi klientami dopasowując rozwiązania do ich potrzeb i specyfiki działania.

Zakresy oferty

Nasze zasady

 • Kompleksowość
  Do problemów naszych klientów podchodzimy całościowo, uwzględniając ich złożoność i kontekst, w jakim się pojawiają w organizacji. Łączymy projekty szkoleniowe z doradczymi.
 • Indywidualne podejście
  Naszą zasadą jest orientacja na specyficzne potrzeby klientów. Nie proponujemy gotowych projektów – dążymy do wspólnego znajdowania najlepszych rozwiązań.
 • Komplementarność
  Nasze projekty dostosowujemy do stylu działania organizacji i procesów już w niej zachodzących oraz projektów będących w stadium realizacji.
 • Pomocniczość
  Naszym celem jest wspomaganie organizacji i jej przedstawicieli w tych zakresach, gdzie pojawia się taka potrzeba. Wspieramy samodzielną pracę menedżerów i zespołów pracowniczych.
 • Pokora
  Naszą ambicję jest znalezienie najlepszego realnego rozwiązania. Nie oferujemy idealnych, ani cudownych rozwiązań. Z pokorą podchodzimy do ograniczeń, jakie niesie życie.